Poznaj domki Marzenie

Wszystko zaczęło się w 2015 roku. Wtedy wybudowaliśmy nasz pierwszy domek. Od razu wiedzieliśmy, że chcemy, aby w przyszłości było ich więcej. Tworzyliśmy miejsce z pasją i sercem. Domki Marzenie to od początku do końca nasz pomysł. Wnętrza aranżowaliśmy samodzielnie. Staraliśmy się jak najlepiej oddać charakter miejsca - połączyć góralski folklor z odrobiną nowoczesności, tak aby Goście czuli się komfortowo.

Drugi domek powstał w 2016 roku, a trzeci 2 lata później. Rozwijamy się stopniowo, słuchając potrzeb odwiedzających nas osób. To miłe, kiedy co roku wracają do nas te same twarze. Często słyszymy, że w Domkach Marzenie można poczuć się jak w domu, ale i wypocząć oraz trochę się rozerwać. Zadbaliśmy o to, by na miejscu nikomu niczego nie zabrakło. Wyposażyliśmy Domki Marzenie m.in. w salon z kominkiem, nowoczesną kuchnię, taras z miejscem na grilla, plac zabaw dla dzieci oraz balię ogrodową.

Niezwykle sprzyja nam także położenie. Gliczarów Górny to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Dzięki temu nasi Goście mają bezpośredni widok z balkonów na tatrzańskie panoramy. To także idealna baza wypadowa - od centrum dzieli nas zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem.

W najbliższym czasie planujemy kilka zmian, które mamy nadzieję, także pozytywnie wpłyną na komfort naszego miejsca. Chcemy stworzyć saunę oraz salę zabaw dla dzieci. Zazwyczaj odwiedzają nas rodziny z maluszkami. Zależy nam więc na tym, żeby wszyscy czuli się bezpiecznie i mieli mnóstwo atrakcji przez cały dzień!

Serdecznie zapraszamy Państwa do Gliczarowa Górnego. Odwiedźcie Domki Marzenie - to idealne miejsce na wypoczynek i relaks. Tutaj znajdziecie stylowe połączenie lokalnej kultury z nowoczesnością. Malownicza okolica sprzyja rodzinnym wędrówkom i zabawom!

Jola Walkosz

Opinie naszych gości

  • Katarzyna Sznabel

    Domek rewelacja. Czyściutko, estetycznie, gustownie - wystrój dostosowany do pory roku. Widok z okna zapiera dech patrząc na pasmo Tatr. Polecam.

  • Teresa Szymon Wędrychowicz

    Super pobyt! Domki rewelacyjne okolica piękna, widoki piękne. Polecam w 100%. Dziękujemy bardzo za fajnie spędzony czas.

  • Monika Kubiak-Świniarska

    Przepiękne okolice:) Domki rewelacja:) Właściciele super:) Aż chce się wracać! Polecam w 100%!!!